Chofielovela

Chofielovela – linka č. 17

 Duchovní poradce, terapeut, Mr.učitel energetických systémů a seberozvoje, výklady karet, rozbory, energie
Mé jméno je Chofielovela a vítám Vás na mém profilu. Ráda pomůžu všem, kteří mou pomoc žádají, je-li to v souladu se stvořitelem všeho. Jsem tu proto, abych lidem pomohla-ukázala cestu nalézt samu sebe, lásku, radost a uvědomění toho, čím jsou a jaký je jejich úkol. Pomoci jim rozpomenout se. Těší mne, když Vám mohu pomoci odpovědět na Vaše dotazy v oblasti vztahů, práce či kariéry, zdraví, seberozvoje a mnoha dalších sektorů, které se týkají lidského života i duchovní sféry.
Pokud nevíte v životě jak dál a potřebujete poradit-nasměrovat nebo si potvrdit vaše vědění, neváhejte a zavolejte mi. Jsem narozena ve znamení Vodnáře s ascendentem ve Vodnáři, měsíc mám v Býku a descendent ve Lvu. V čínském znamení jsem se narodila jako dřevěný Zajíc-Králík-Kočka. Dělám výklad karet, pracuji s runami, numerologií, astrologií, zabývám se výklady snů a minulými životy je-li to zapotřebí pro hlubší pochopení-uvědomění si něčeho v souvislosti s danou situací, věcí, kterou je potřeba již zpracovat-vyčistit-zrušit-rozpustit-odpustit a odstranit, nechat odejít.
V duchovní oblasti co se týče tohoto pozemského života pracuji více než 20 let. Co se týče mých zájmů a koníčků, velmi ráda vyrábím SRT kyvadla, šperky šité-ketlované-kroužkování (ChainMaille), kreslím intuitivní energetické léčivé obrázky-mandaly k různým účelům, velmi ráda chodím do přírody, poslouchám krásnou meditační hudbu a relaxuji nebo si čtu zajímavou knihu z oblasti esoteriky a duchovna, duchovno je pro mě životní cesta, práce i koníček. Budu se těšit na Vaše zavolání.