Ariel

Ariel – linka č.64

mariášové karty, tarot, bílá magie, energie, partnerské vztahy, rozbory
Zdravím a vítám Vás na naší online Věštírně,
mé jméno je Ariel a pracuji pro Vás již téměř 10 let jako kartářka, vědma a energetická terapeutka. Tento dar jsem na sobě začala pociťovat již jako dítě, když jsem začala svět vnímat jinak a otevřely se mi jasnovidné a léčitelské schopnosti, něco málo poté jsem od své maminky na Vánoce dostala své první obrázkové karty. Nic už nebránilo tomu abych se začala v tomto velmi zajímavém oboru sama rozvíjet a vzdělávat. Po desítkách a stovkách vyplněných věšteb, jsem se tomuto oboru začala věnovat profesionálně, jsem tu tedy nyní pro Vás a nabízím Vám poradenství ve všech oblastech života, ve kterých poradit potřebujete. Ke svému výkladu nejraději používám mariášové karty, v případě zájmu mohu vyložit i z tarotu. Vždy se snažím na věci nahlížet velmi diskrétně, erudovaně a předat Vám poselství, které Vám karty chtějí sdělit. Jsem vždy jen prostředníkem mezi Vámi a Vaší knihou osudu. Odpovím Vám na otázky týkající se lásky, partnerství, podnikání, obchodu, dětí, zdraví a mnoho jiného. Mimo jiné se také zabývám bílou magií, léčitelstvím a energiemi. Nebojte se ptát …
Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání …
Vaše Ariel
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !