Angela

Angela – linka č.18

vědma, partnerské vztahy, cikánské karty, tarot, magie
Zdravím Vás milí přátelé výkladu z karet a věštby budoucnosti
jsem vědma a kartářka Angela a touto profesí se zabývám od útlého věku, nyní tedy již více než 50 let. V mládí jsem dostala od své babičky, která byla vyhlášenou kartářkou a čarodějkou své první karty. Tyto karty mám dodnes a dodnes jsou průvodci osudu mnoha mých klientů. Tento dar se v naší rodině dědí z generace na generaci. 
Přibližně ve 12 letech se u mě objevil dar jasnovidnosti a vidění. Od té chvíle se můj život změnil a já začala pomáhat lidem. Pro věštbu budoucnosti používám tarot a také cikánské karty. Odvracím od Vás negativní energie, čistím Vaši duši a vracím do života lásku, spokojenost a štěstí. Mám mnoho spokojených klientů, proto se i Vy, kteří nyní čtete můj profil nebojte ptát na otázky, které Vás tíží. 
Pomohu Vám v oblasti práce, zdraví, peněz, partnerství a vlastně všeho co si na Vás osud nachystal. Jsem tu pro Vás vždy s láskou, úctou a pochopením, proto se na mě nebojte kdykoliv obrátit.
Budu se těšit na Vaše zavolání.
Vaše Angela
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !