Alena

Alena – linka č.72

kartářka, tarot, numerologie, partnerské vztahy, kyvadlo, práce
Vítám Vás na naší Věštírni,
Mé jméno je Alena a výkladem karet, diagnostikou pomocí kyvadla a numerologií sezabývám již několik let. K těmto ezoterickým praktikám mě to vedlo již od útlého dětství. Jakuž to tak bývá, tak mé první výklady a věštby probíhaly nejprve spolužačkám a kamarádkámu kávy, po tom co se Všem mé výklady plnily jsem se chtěla posunout dál a začít pomáhat tímto způsobem lidem. Dnes se již stal můj sen skutečností a já jsem zde pro Vás k dispozici jako kartářka online na telefonu.
Dokáži nahlédnout do osudu skrze karty a orákulum a poradit Vám v nelehkých životníchperipetiích a při důležitých rozhodnutích. Sama vím, jak se někdy obtížné se rozhodnout.Rozhodla jsem se být všem lidem, kteří potřebují mou pomoc více nablízku a proto sevýkladům věnuji profesionálně. Mimo jiné také vedu svůj obchůdek s bylinami a čaji azabývám se komplexním a uceleným duchovním světem, ať jsem schopna Vám co nejlépeporadit a pomoci. Sama vím, že před nás osud klade nelehké životní překážky. Také vím, jaktěžké je se někdy rozhodnout, když zůstaneme stát na rozcestí.To konečné rozhodnutí zůstává stejně vždy na nás samotných, ale karty jsou zde od toho,aby nám pomohly a ukázaly směr a cíl… Jsem zde tedy pro Vás, tak neváhejte!
Budu se srdečně těšit na Vaše zavolání.
S úctou Vaše Alena
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !