Agnesa

Agnesa – linka č.98

věštkyně, cikánské karty, partnerské vztahy, tarot, věštění z kávového logru, výklad snů
Zdravím a vítám každého z Vás, který se dostal až se a hledá odpovědi na své otázky !
Mé jméno je Agnesa a již od útlého dětství je mi velmi blízké vše tajemné  a okultní. Má babička byla jasnovidka a čarodějka, tento dar se u nás v rodině dědí z generace na generaci a ani já nejsem vyjímkou. Výklad z karet a věštbu budoucnosti praktikuji již více než 20 let. Nahlížím s pokorou do klientovi budoucnosti za pomoci cikánských karet, tarotu a také pomocí kávového logru, mimo jiné se také zabývám výkladem snů.  Jsem kartářka na plný úvazek a jsem zde pro Vás k dispozici téměř neustále. Nikdy totiž nevíte kdy mé služby budete potřebovat.
Má hlavní parketa a doména jsou mezilidské vztahy a vztahy celkově trápíte se a hlavou se Vám honí mnoho otázek ? Potřebujete znát pravdivou věštbu od zkušené odbornice, pak se na mě neváhejte obrátit. Snažím se vždy být stručná, věcná a jasná, nemám ráda „kecy okolo“.  Budu se s láskou těšit na Vaše zavolání
Vaše Agnesa
Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !
Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !