Vodnář

Vodnář

Horoskop na měsíc Listopad

Vaše pravdomluvnost je někdy vražedná. Máte tendenci říkat každému, co si o něm myslíte. Jenže už nedomyslíte, že byste mohli někomu pořádně ublížit. Navíc si domníváte, jak nejste čestní, že dokážete říct svůj názor. Jenže všeho s mírou. Duše lidí jsou křehké a ne vždycky a ne všichni unesou vaši kritiku. Navíc se přece můžete mýlit. Vždyť je to pouze váš názor, který nemusí být zcela pravdou.
Láska a přátelství
Nechcete se vázat na jeden protějšek. Jejich střídání vám vyhovuje, protože se neradi podřizujete. Jenže v polovině měsíce se všechno změní a karta se obrátí. Potkáte partnera, který vám změní život.
Peníze a práce
Peníze umíte vydělat a dokonce máte štěstí na menší výhry. Pokud budete šetřit, můžete si dovolit koupit nové auto či chalupu, ale to byste museli přestat utrácet peníze za věci, které nepotřebujete.
Rodina a vztahy
S vaším protějškem si momentálně moc nerozumíte, dokonce u vás dochází k italské domácnosti. Hádáte se kvůli maličkostem. Vesmír se na to už nemůže dívat a v polovině června vám pošle na pomoc lásku.
Zdraví a kondice
Opatrujte si žíly, může dojít k zánětům či se vám na nohou začnou tvořit křečové. Zaměřte se už teď na prevenci. Nenoste vysoké podpatky, hýbejte se, hodně pijte a střídejte teplou a studenou vodu.