Vodnář

Vodnář

Horoskop na měsíc Prosinec

V každém případě vám bude Vesmír přát spíše na počátku tohoto měsíce než v jeho závěru. Ale nenechte se ničím odradit. Tak špatné to nebude. Čekají vás nějaké cesty, většinou v kratším časovém úseku. Většina jich bude pracovních, což vás příjemně naladí a třeba vezmete ještě svoji rodinu za poznáním naší vlasti nebo se ohřát do teplých krajin. Obojí má svoje kouzlo a vaši blízcí to jistě ocení.

Láska a přátelství

K seznámení dostanete spoustu příležitostí. Budete si mít z čeho vybírat, ale vaše srdíčko pozná opravdu brzy, kam se má vrtnout. Chemie zafunguje beze zbytku. Bude to láska skoro na první pohled.

Peníze a práce

Peníze k vám budou přicházet a určitě o ně nebudete mít nouzi. Naopak vás čeká i nějaké to překvapení, které vám přinese další finanční rezervu. Takže si je užijte a dopřejte si něco, po čem toužíte.

Rodina a vztahy

Zaměřte se nyní na váš domov. Určitě potřebuje mnoho úprav. Podělte se o plánování i práci s rodinou. Třeba vás překvapí a začne to bavit nejen děti, ale i vaší polovičku, a co teprve ten výsledek.

Zdraví a kondice

Fyzicky se cítíte výborně, nic vás nebolí ani netíží a na spánek si také stěžovat nemůžete. Možná si jen dejte pozor na vaše emocionální výkyvy. Narušují psychiku, kterou si budete muset zrestaurovat.