Štír

Štír

Horoskop na měsíc Prosinec

Negativní myšlenky jste konečně odložili a díváte se na svět optimisticky. To je dobře, protože vám to pomůže překonávat různé překážky a nebudete si brát nic osobně. Zlepší se tím tedy i vaše vztahy s okolím. Lidem bude ve vaší blízkosti skvěle. Jen si dejte pozor na energetické upíry. Buď se jim vyhýbejte nebo se naučte tomu bránit. Poznáte je velmi snadno. Nebudete se s nimi cítit příliš dobře.

Láska a přátelství

Ten pravý partner pro vás se již dostal do vaší blízkosti. Jen o něm ještě nevíte, ale to už by se mělo brzy změnit. Uvidíte, co vám ten listopad vlastně přinese dobrého. Určitě se máte na co těšit.

Peníze a práce

Začátek listopadu vám přinese možnosti přijít k penězům bezpracně. Možné jsou různé výhry nebo dědictví. Bez financí nebudete ani závěrem měsíce, to si je ale budete muset zasloužit a vydělat si je.

Rodina a vztahy

První půlka měsíce nebude příliš růžová co se vztahů týče. Nedorozumění a dohadování vás neminou. To se ale v druhé půlce zlepší a vy nebudete chápat, proč vůbec ke zbytečným konfliktům docházelo.

Zdraví a kondice

Budete nyní ve výborné fyzické kondici. Začali jste sportovat a jíst zdravěji, což se příznivě projeví na vašem zdraví. Jen si dopřejte více odpočinku, choďte na procházky, navštivte saunu a masáže.