Štír

Štír

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Štíři, zatímco pro jiné jsou problémy velmi nepříjemnou složkou života, pro vás představují výzvu, které se chopíte dokonce s nadšením. A je jedno, zda jsou to problémy pracovní nebo vztahové. Váš pozitivní přístup vám potom pomůže potíže minimalizovat a velmi brzy se jich zbavit úplně. Každý by si z vás měl vzít příklad. Začátkem měsíce jeden problém budete řešit a opět se super výsledkem.
Láska a přátelství
Vy se tedy opravdu nemusíte obávat, že zůstanete sami. Naopak, opačným pohlavím se to bude kolem vás jen hemžit. Zatím možná trvalý vztah nehledáte, to ale neznamená, že pro vás už není připravený.
Peníze a práce
Svoji práci zvládáte vážně na výbornou. Kolegové vám mohou jen tiše závidět vaše úspěchy a nasazení. Možná se od vás něčemu přiučí. Vaše píle bude také souviset s vyšším platem a mimořádnými odměnami.
Rodina a vztahy
Tento měsíc přeje rodinným aktivitám, především těm sportovním a hlavně vodním. Vydejte se tedy na výlet. Vaše děti vám za to budou vděčné a vy si je aspoň užijete.
Zdraví a kondice
Pokud jste měli nějaké problémy se zdravím, nyní se všechno vydá lepší cestou, po neduzích nebude ani památky. K tomu přispěla vaše dobrá nálada a pozitivní ladění, takže nemoc se vám vyhne obloukem.