Lev

Lev

Horoskop na měsíc Prosinec

Práce vám půjde od ruky velmi dobře a zaznamenáte spoustu úspěchů v různých oblastech vašeho života. Nepříznivá zpráva ale je, že bude tento měsíc docházet k různým rozepřím mezi vámi a vaším okolím. Nevyhnete se bojům nejen doma, ale ani v zaměstnání. Zkuste se zamyslet, zda by nebylo dobré změnit své chování a myšlení. Nemusíte přece brát každého, kdo se kolem vás mihne, jako svého nepřítele.

Láska a přátelství

Jste velmi přitažliví a konverzace vám jde sama. Na opačné pohlaví působíte jako magnet. Setkáte se s člověkem, se kterým vám bude dobře a brzy mezi vámi přeskočí jiskra. Tento vztah by mohl vydržet.

Peníze a práce

Peníze se k vám jen pohrnou, stejně tak i pracovní nabídky, ze kterých si můžete vybírat. A opravdu bude z čeho. Navíc se vám podaří uzavřít velmi výhodný obchod, ze kterého budete žít dlouhou dobu.

Rodina a vztahy

Se svojí životní polovičkou budete nějakou tu dobu válčit, protože jste oba výbušné povahy. Chtělo by to zklidnit se a komunikovat s nadhledem. Pomoci by vám mohly vaše děti, dejte na jejich radu.

Zdraví a kondice

Koncem měsíce budete vnímat, jak vám energie odchází, protože to budete přehánět s prací. Měli byste začít trochu odpočívat, dojděte si na masáž nebo do sauny a nezanedbávejte ani pohybové aktivity.