Lev

Lev

Horoskop na měsíc Listopad

Nejprve na tom, milí Lvíčci, nebudete nijak růžově, ale to nepotrvá věčně. Začněte se připravovat na lepší období. Snažte se dělat věci, které vás těší, dívat se na svět pozitivníma očima a nezapomínejte se často smát. Uvidíte, že to lepší období přijde dřív, než kdybyste měli černé myšlenky. Všechno máte pouze ve vaší hlavě, tak si tam ukliďte. Vesmír vám přeje rovněž v dalším sebevzdělávání.
Láska a přátelství
Váš protějšek je v poslední době bez nálady a uzavírá se do sebe. Vy to máte naopak, proto ho berete jako velkého sobce. Zkuste se ale vžít také do jeho pocitů, možná, že pro něj najdete pochopení.
Peníze a práce
Co jste zaseli, to sklidíte. A týká se to především financí. Pokud jste podnikli větší či menší investice, tento měsíc se vám konečně začnou penízky vracet. Můžete už nyní přemýšlet, zač je utratíte.
Rodina a vztahy
Potřebujete-li menší změnu a toužíte po různých úpravách domova, neměli byste s tím váhat. Vaše rodina bude nadšená vašimi nápady a bude vám všemožně nápomocná. Navíc spolupráce utuží rodinné vztahy.
Zdraví a kondice
Můžete být vděčni za svoji fyzickou kondici. Každý by vám ji mohl závidět. Také zdraví máte výborné. Můžete si ho dál hýčkat především pohybem a zdravou stravou, samozřejmě absencí cigaret a alkoholu.