Kozoroh

Kozoroh

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Kozorozi, tento měsíc je ve znamení zklamání. Bylo by lepší, kdybyste se, jak ten poustevník, stáhli ze společenského života a strávili nějaký čas jen sami se sebou. Meditujte, cvičte, toulejte se přírodou nebo si udělejte něco dobrého k jídlu a vlezte si s knížkou na gauč nebo dokonce do postele. Svému okolí to vysvětlete, třeba alespoň jeden víkend budete moci sami odpočívat a nabírat sílu.

Láska a přátelství

Pokud se začátkem měsíce seznámíte s protějškem, příliš důvěry v tento vztah nemějte. Mohli byste být zklamaní. Ale samozřejmě existují výjimky, které potvrzují pravidlo. Tak tomu nechte volný průběh.

Peníze a práce

Zaměstnavatel bude požadovat, abyste byli v práci kreativnější a rychlejší, což vám moc nepůjde. Budete muset najít kompromis nebo práci, ve které se budete cítit lépe. Koncem měsíce nastane obrat.

Rodina a vztahy

Pokud ztrácíte energii, děti vám ji svými nápady dodají. Věnujte jim pozornost, můžete se od nich lecčemu přiučit. Třeba vám dají lekci, jak žít v přítomnosti a neřešit ani minulost ani budoucnost.

Zdraví a kondice

Žádné vážnější zdravotní komplikace naštěstí nehrozí, ale stejně byste se o své fyzické i psychické tělo měli naučit starat. Pohybujte se na čerstvém vzduchu, dodržujte pitný režim a zdravý spánek!