Kozoroh

Kozoroh

Horoskop na měsíc Duben

Milí Kozorozi, žádné větší výkyvy nečekejte. Všechno by mělo zůstat stabilní. Nuda to ale zase nebude. Budou k vám přicházet nové podněty, které budete sami v sobě zpracovávat. Možná zjistíte, že byste rádi zkusili něco nového, co ještě neznáte. Měli byste se také vrátit do školy nebo studovat cizí jazyky. V každém případě vám Vesmír přeje v oblasti sebevzdělávání, ať už se rozhodnete pro cokoliv.
Láska a přátelství
Jste zadaní jen chvíli, ale máte pocit, že už to lepší být nemůže? S další etapou vašeho vztahu byste ale měli ještě chvíli počkat. Přece jen by ještě mohlo dojít k nepříjemným změnám ve vaší lásce.
Peníze a práce
Peněz máte dostatek. Pokud přemýšlíte, že byste se měli nějak zabezpečit na horší časy, tak je to ta správná volba. Zkuste koupit nemovitost, kterou byste mohli pronajímat nebo časem výhodně prodat.
Rodina a vztahy
Zkuste rodinu získat pro změny, které byste rádi doma udělali. Můžete si pořídit domek v přírodě, kde vám bude lépe, nebo si jen vylepšete interiér domova. Všechno toto přispěje k vaší spokojenosti.
Zdraví a kondice
Přestaňte se tolik stresovat, k ničemu vám to není. Jen to zničí vaše zdraví. Zkuste se dostat do meditativního stavu, tam všechny vaše starosti odplynou a bude se vám dařit lépe po všech stránkách.