Kozoroh

Kozoroh

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Kozorozi, máte velmi mnoho povinností, ale s časem je to horší. Bohužel budete muset pracovat přesčas a budete se cítit unaveni. A spoustu práce budete mít nejen v zaměstnání, ale i doma. Přesto byste si měli najít alespoň chvíli na odpočinek, je to velmi důležité pro vaši pohodu i pracovní výkonnost, která klesá, jak únava stoupá. Jezte také hodně vitamínů a minerálů, trochu vám to pomůže.
Láska a přátelství
Toužíte-li po stálém partnerovi, ještě navíc takovém, který má smysl pro humor a chápe vaši duši, máte velkou šanci právě takového potkat hned začátkem měsíce. Nenechte si ho utéct, litovali byste.
Peníze a práce
Máte dluhy a vaše finanční situace je nezáviděníhodná. Řešte tento problém zavčasu, jinak vás pohltí. Budete si muset najít, alespoň dočasně nějakou brigádu nebo lépe placenou práci. Ale zvládnete to.
Rodina a vztahy
Tento měsíc by měl patřit vašim dětem. Buďte jim vzorem i kamarádem. Uvidíte, že se vám vynaložený čas vrátí. Bude se jim dařit lépe ve škole i v mimoškolních aktivitách, a ještě si vás budou vážit.
Zdraví a kondice
Bude skvělé, když povedete děti ke sportu, ale dejte na sebe pozor, protože v červnu vám budou hrozit úrazy. A ty teď opravdu nemůžete potřebovat, protože budete mít spoustu povinností. Takže opatrně.