Kozoroh

Kozoroh

Horoskop na měsíc Únor

Milí Kozorozi, je skvělé, že cítíte radost a užíváte si ji plnými doušky. Jste plni energie, která vás doslova ovládá. Dokážete skutečné divy a všechny resty, na které jste doposud neměli sílu, se začnou tenčit. Najednou si budete vědět se vším rady. Nastane sice krátké období stagnace, hvězdy vám ale budou nápomocny při řešení všech problémů. Jejich dokonalou pomoc si již opravdu zasloužíte.

Láska a přátelství

Vypadá to, že jste našli vztah na celý život. Jen vaše pocity vám říkají něco jiného. Nejste si jisti proč, ale něco zásadního, i když nekonkrétního, vám vadí. Prozkoumejte pořádně své nitro a duši.

Peníze a práce

Úkoly se vám daří plnit na sto procent, takže to vypadá, že by v zaměstnání neměl nastat žádný problém. Můžete mít jen potíže se svým nadřízeným, který je velmi náladový. Ty by ale měly brzy odeznít.

Rodina a vztahy

Komunikace s citovým vyděračem není nic jednoduchého, hlavně, když ho máte v rodině. Nenechte se zahnat do kouta. Určete si hranice, za které ho v žádném případě nepustíte. Určitě se potom stáhne sám.

Zdraví a kondice

Záněty se vám mohou objevit v celém těle. Těmi se totiž tělo brání před infekcí. Můžete učinit první pokus, jak s nimi zatočit. Změňte jídelníček, jezte hodně ovoce a zeleniny a vynechte cukry a tuky.