Býk

Býk

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Býci, pamatujte, že můžete změnit pouze sami sebe, ale nikoliv toho druhého člověka. Pokud vám jeho chování vadí, raději se mu vyhýbejte. Obklopujte se lidmi, se kterými je vám dobře, a kteří jsou pozitivně naladěni. Také máte problém stanovit si hranice k ostatním. Pokud je nedáte patřičně znát, všichni je budou porušovat. Máte ještě hodně mezer, na kterých budete muset u sebe zapracovat.

Láska a přátelství

Hádky s partnerem budou trvat celou první polovinu listopadu. Dokonce jsou možné rozchody a různá zklamání v lásce. To vám ale vynahradí druhá polovina měsíce, kdy se začne všechno obracet k lepšímu.

Peníze a práce

Začínáte utrácet více peněz než vyděláte. To vám zamává s vaším kontem a najednou se začnete dostávat do mínusu. Vesmír k vám ale bude velkorysý a přihraje vám do cesty slušný dočasný přivýdělek.

Rodina a vztahy

Potíže mezi vámi a vaším protějškem se stupňují. Na přetřes přichází vaše povahové rozdíly i náhled na život. Oba máte i jiné vnímání situací. Zapojte kamarády, pomohou vám trochu pročistit atmosféru.

Zdraví a kondice

Záněty se vám dostávají opakovaně na různá místa v těle. Určitě navštivte lékaře, ale pokud chcete svému zdraví prospět, odbourejte stres a shon vyžeňte z vašeho života. Uvidíte, že se vše zlepší.