Býk

Býk

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Býčci, opravdu si nemáte na co stěžovat. Opačné pohlaví ve vás vidí ideál krásy a jejich zájem o vás roste. Stojí při vás celý Vesmír a záleží jen na vás, jak s těmito dary naložíte. V pracovní oblasti na vás čeká úspěch. Buď se jedná o současnou pozici nebo najdete nějakou ještě lepší. A ti, kdo se chtějí pustit do podnikání, by s tím neměli otálet. Máte v rukou všechny potřebné trumfy.
Láska a přátelství
Kolem vás se motá hodně protějšků, ale toho pravého poznáte určitě sotva se k vám přiblíží. Už nyní je ve vaší blízkosti, jen vás nenapadne, že je to on. Nechte proto na sebe působit jejich energii.
Peníze a práce
Finanční oblast vám nemusí dělat vůbec žádné starosti. Dokonce se může objevit i výhra. Pokud uvažujete o nějakých investicích, měli byste je promyslet v první polovině měsíce. Přinesou vám zisky.
Rodina a vztahy
Vztahy v rodině jsou výborné. Dopřejte si společný víkend plný pohody a her. Také byste měli začít plánovat společnou dovolenou, která vaše vztahy ještě utuží. A nezáleží na tom, kde spolu budete.
Zdraví a kondice
Co se týká vašeho zdraví, můžete být úplně v klidu. Imunitu máte výbornou, takže by vás nemusela žádná nemoc porazit. Navíc se určitě začněte otužovat a jednou týdne zajděte do sauny a také na masáž.