Blíženci

Blíženci

Horoskop na měsíc Listopad

Dobré nastavení máte snad jedině v lásce, kde se vám bude opravdu dobře dařit. V pracovní oblasti to nebude žádná hitparáda, ale nepříjemnosti, které budete muset řešit, vám sice odeberou část energie, ale na druhou stranu to pro vás bude velká výzva. Budete mít radost sami ze sebe, pokud se vám podaří vyřešit všechny pracovní nesnáze. Někteří členové rodiny vám budou nápomocni, pokud se svěříte.
Láska a přátelství
Nepobývejte večer sami doma, ale vyrazte do společnosti, tam totiž nejspíše svůj nový objev potkáte. Jen se nesnažte ho vtěsnat do nějaké struktury, vnímejte ho jako samostatnou a okouzlující bytost.
Peníze a práce
V zaměstnání se vám příliš dařit nebude. Děláte totiž jednu chybu za druhou a nenecháte si poradit. Respektive se obracíte na člověka, který vám dává špatné rady, a kvůli pracujete zase o něco hůř.
Rodina a vztahy
Dlouho jste mlčeli, ale pomalu vám s vaším protějškem dochází trpělivost. Měli byste dojít k nějakému rozumnému kompromisu, zatím si každý stojíte za svou pravdou a nechcete slyšet jiné argumenty.
Zdraví a kondice
Zamyslete se nad svým jídelníčkem a vůbec způsobem života. Jezte hodně zeleniny a ovoce, pijte neslazené minerální vody a hlavně se hodně hýbejte. Choďte na procházky, jezděte na kole nebo plavte.