Blíženci

Blíženci

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Blíženci, trochu napětí se nevyhnete zejména zkraje měsíce. Zejména v pracovní oblasti očekávejte nával práce a malou výkonnost z vaší strany. Potřebovali byste větší odpočinek, potom by vám práce šla lépe od ruky. Naplánujte si tedy alespoň týden volna a odjeďte někam, kde vám bude dobře. Je jedno, zda k moři, do hor či do lázní. Hlavně si neberte s sebou práci, nechte ji radši v zaměstnání.

Láska a přátelství

O protějšky nebudete mít nouzi. Dokonce vzplane rovněž láska. Dejte si ale pozor, ať zbytečně nežárlíte a nepodezíráte. Ne každý by se s těmito vašimi emocemi vyrovnal a vám by zbyly oči pro pláč.

Peníze a práce

Dávejte si pozor na přehnané utrácení peněz. Kolem vás je spousta lákadel, které by vám vytáhly finance z peněženky. Také nepodléhejte hazardu, ani se nezadlužujte. Jen těžko byste půjčku spláceli.

Rodina a vztahy

S protějškem to není žádná hitparáda. Nemůžete se na ničem shodnout. Také na výchovu vašich ratolestí máte naprosto odlišné názory. Začněte se více věnovat svým dětem a vezměte je s sebou na výlety.

Zdraví a kondice

Měli byste očistit své tělo od škodlivých látek. Udělejte si den, kdy budete jíst pouze ovoce a další den pouze zeleninu. Také hodně cvičte a otužujte se, třeba navštěvujte saunu, která vám pomůže.