Blíženci

Blíženci

Horoskop na měsíc Duben

Tento měsíc se potáhne spíše v negativním duchu. Především ve vztazích pracovních i osobních. Všude bude napjatá atmosféra. Budete muset toto období překonat. Koncem dubna už bude lépe a ledy začnou tát. Mezitím se zaměřte na sebe a svůj duchovní vývoj. Choďte na procházky, pozorujte přírodu, meditujte. Zkuste na každém člověku vidět hlavně to dobré. Uvidíte, že ho pak budete mít o něco raději.
Láska a přátelství
Víc než hledání nového vztahu byste se měli věnovat sami sobě. Nějak vám totiž není nikdo dost dobrý. Takže si ujasněte, co vlastně od partnera očekáváte, a také, zda ta očekávání jsou realistická.
Peníze a práce
Do zaměstnání chodíte s nechutí a práce vás přestala úplně bavit. Vztahy s kolegy nejsou též ideální. Vezměte si pár dní volno a ujasněte si své pocity. Možná nastal právě čas na nějakou větší změnu.
Rodina a vztahy
S životním partnerem jste si přestali rozumět, máte na všechno rozdílné názory, i na výchovu potomků. Také vaše záliby se rozcházejí. Možná byste měli vážně uvažovat o návštěvě manželské poradny.
Zdraví a kondice
Máte oslabený imunitní systém a jste více náchylní k nemocem. Myjte si často ruce, protože vám hrozí nákaza infekční nemocí. Potřebujete nutně odpočinek, abyste se dali dohromady fyzicky i psychicky.