Blíženci

Blíženci

Horoskop na měsíc Únor

Milí Blíženci, rádi se bavíte, jste společenští a dokážete se velmi snadno seznamovat. Možná nyní budou mít potíže zadaní, protože jejich protějšci jim to trpět nebudou. Pozor také na peníze, kterých byste mohli při různých akcích utrácet více, než si můžete dovolit. Takže určitě se večírkům nevyhýbejte, ale všeho s mírou. Také nenakupujte příliš drahé věci, všechno si dopředu dobře rozmyslete.

Láska a přátelství

Jste přelétaví a vyhovuje vám velká volnost. Na rande sice chodit budete, ale na každý protějšek rychle zapomenete. Zatím se tedy nevažte, dokud si tím nebudete jistí, a tomu druhému nic neslibujte.

Peníze a práce

Plnění úkolů vám jde snadno. Víte přesně, co vaše práce obnáší a co máte dělat, aby byla prospěšná. Navíc vás baví, což každý říci nemůže. Vypadá to, že si nemáte po pracovní stránce na co stěžovat.

Rodina a vztahy

Se svojí polovičkou řešíte neustále nějaké spory. Ne, že byste se vysloveně prali, ale nedokážete se na ničem domluvit a ani kompromisy nejsou možné. Zvolte jinou taktiku a odpočívejte každý zvlášť.

Zdraví a kondice

Snadno se rozčílíte, což určitě vašemu zdraví neprospívá. Každý zdravotní problém má totiž kořeny v psychice. Proto se snažte být v pohodě a raději všechno prodýchejte. Hýbejte se na čerstvém vzduchu.